Executive Vip Travel Executive Golf Travel Executive Incentives
   |   |   |   |   |   |   | 
Even Voorstellen?
Even Voorstellen?
Rob Joling, Algemeen Directeur
Ruim 40 jaar hotel- en touroperatorervaring op management-niveau. Via buitenlandse hotelketens, Holland International, American Express en Travel Trend in 1993 begonnen met Executive Golf Travel.
Direct contact: rob@executivetravel.nl

Jaco Buitenhek
Alweer meer dan 30 jaar allround ervaring, gestart bij Holland International, om vervolgens bij Travel Trend inkoop en productmanagement voor de verre bestemmingen te verzorgen. Uiteindelijk aldaar als Brand Manager het merk verder uitgebreid.
Nu inmiddels meer dan 15 jaar verantwoordelijk voor Executive Golf Travel.
Direct contact: jaco@executivetravel.nl

Marielle de Gooyert - Botman
Een ervaren rot in het reisvak. Was verantwoordelijk voor Inkoop en Productmanagement bij verschilllende touroperators. Ziet het samenstellen complexe reizen als een enorme uitdaging en heeft daarin ruime ervaring opgedaan. Inmiddels verantwoordelijk voor het Executive VIP Travel programma.
Direct contact: marielle@executivetravel.nl

Roeline Veenendaal
Reizen zit haar in het bloed. Heeft inmiddels veel van de wereld gezien, waaronder de Verenigde Staten, het Verre Oosten, Dubai, Zuid-Afrika en AustraliŽ. Maar ook bestemmingen binnen Europa zijn haar niet vreemd.
Direct contact: roeline@executivetravel.nl

Karin Brouwer
Met de nodige ervaring op zak in de reisbranche, heeft zij nu gekozen voor het specialisme van Executive Travel Services. Dat doet zij met passie en enthousiasme, waarbij ze graag die extra stap zet.
Direct contact: karin@executivetravel.nl

Michiel Joling
Young and Eager stapt hij de reiswereld in. Is een creatieve duizendpoot, die zowel onze reisagenten bezoekt als de productmanagers ondersteunt.
Direct contact: michiel@executivetravel.nl

Back-Office:
Bestaande uit Astrid Hanse die onze administratie (gezamenlijk met Alex de Rooij) tot in de perfectie uitvoert.
Direct contact: accounting@executivetravel.nl
Executive Golf Travel
Coehoornstraat 3
1222 RR Hilversum
Telefoon: 035 - 543 1588
Telefax: 035 - 543 1595
Email: golf@executivetravel.nl

Stelt u prijs op een persoonlijk advies bij ons op kantoor, belt u ons dan svp voor het maken van een afspraak.